Jakie są zadania systemu Andon

System Andon, to coraz częściej wprowadzane rozwiązanie w danej firmie. Jest to bowiem duże usprawnienie, które zdecydowanie skraca czas jaki kierownik musi poświęcić np na dotarcie do pracownika. Jest to szczególnie kłopotliwe w przypadku awarii, bo wtedy produkcja się zatrzymuje. Zanim dojdzie na miejsce kierownik, to przedsiębiorstwo traci swoje pieniądze.

Błyskawiczna komunikacja w firmie

System Andon pozwala na o wiele lepszą komunikację pomiędzy pracownikiem, a osobami decyzyjnymi. Możemy zastosować system dźwiękowy, który będzie informował o zmianach w produkcji lub awariach. Powstałe usterki dzięki temu będą zdecydowanie szybciej usuwane. Jest to więc działanie zdecydowanie bardziej owocne i pozwalające na nie tracenie czasu na takie kwestie jak informowanie przełożonych o tym fakcie.

System działa w formie aplikacji, która jest bardzo wygodna i intuicyjna w użyciu. Już za pomocą jednego ruchu, który trwa kilka sekund możemy poinformować o awarii.

Czy warto się zdecydować na owy system

System doskonale sprawdzi się w szczególnie większych firmach. Masowa produkcja to przede wszystkim właśnie awarie i usterki. Tutaj jest ten problem, że jeżeli zdarzy się awaria np na środku produkcji, to ona cała jest zatrzymywana. Przedsiębiorstwo w tym przypadku traci swoje pieniądze, dlatego tak ważne jest jak najszybsze usunięcie awarii.

Owa technologia pozwala bardzo dobrze komunikować się z osobami, które podejmują decyzję. One mają szansę widzieć obrazowo, co i na jakim etapie znajduje się produkcja bez konieczności fizycznego bycia w danym miejscu. Jest to więc bardzo wygodna opcja.

Nowoczesna technologia w przedsiębiorstwie

Niewątpliwie nowoczesna technologia, to jest dokładnie to czego potrzebuje każda nowoczesna firma. Dzięki takim systemom możemy być pewni, że wszystko będzie działać o wiele sprawniej i efektywniej, System Andon poprzez działanie sprawi, że firma o wiele łatwiej będzie się rozwijać.

Lepszy rozwój firmy i bardziej efektywna współpraca, to większe dochody w danym przedsiębiorstwo. Z systemem Andon z pewnością zdecydowanie łatwiej, to osiągniemy i komunikacja, która odbywa się w środku firmy będzie odbywała się zdecydowanie szybciej i wygodniej, co jest bardzo ważne.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Signalo

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here