magazynier

Myślisz o pracy jako magazynier? Świetnie się składa, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie Kiedy szukamy pracy pod uwagę bierzemy zazwyczaj dwa najważniejsze czynniki. Pierwszy z nich to zainteresowania. Nikt nie chce przecież chodzić do pracy, która go zupełnie nie interesuje. Taki rodzaj pracy bardzo szybko przyczynia się do wypalenia zawodowego. Kolejnym czynnikiem, na który zwracamy uwagę jest wynagrodzenie. Nie ma się co dziwić, ponieważ każdy człowiek chce godnie żyć, a do zapewniania sobie odpowiedniego bytu potrzebne są pieniądze. Właśnie na tym aspekcie się dzisiaj skupmy. Ile zarabia magazynier? Sprawdźmy to!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-magazynier/ 

Zadania i obowiązki w pracy magazyniera

Jako magazynier do naszych codziennych obowiązków należy składowanie towaru do magazynu, przyjmowanie go oraz zachowanie określonej systematyki do identyfikacji towarów. Co więcej magazynier musi zajmować się kompletowanie, a także później się wydawaniem komponentów. W czasie przyjmowania towarów musi dokonywać odbioru ilościowego i jakościowego, w celu dbania o właściwe dla danych produktów warunki przechowywania.

Co wpływa na wynagrodzenie magazyniera?

Ogromny wpływ takim zawodzie ma staż pracy. Bardzo często wynagrodzenie początkującego pracownika, stanowi bardzo małą część wynagrodzenia, które otrzymuje jego doświadczony kolega. Co więcej na wynagrodzenie wpływ ma również wielkość firmy. Małe rodzinne przedsiębiorstwa nie są w stanie oferować wynagrodzenia rzędu wielkich zagranicznych korporacji. Duże firmy zazwyczaj oferują również bardzo bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych. Na wynagrodzenie ma wpływ również lokalizacja firmy. Dwie bardzo podobne do siebie firmy znajdujące się w różnych miastach mogą oferować całkiem inne wynagrodzenie swoim pracownikom.

Ile zarabia magazynier?

Przeciętne wynagrodzenie osoby pracującej jako magazynier wynosi 3600 zł. Jest to o 1100 zł mniej, niż w przypadku przeciętnego wynagrodzenia w naszym kraju kropki na umowie o pracę magazynier jest w stanie otrzymać 2626 zł netto. Na umowie zlecenie może on liczyć na zarobki rzędu 2720 zł netto, zaś na umowie o dzieło będzie to już kwota 3110 zł netto. Pracując na zasadach B2B jako magazynier jesteśmy w stanie zarobić 2982 zł.

Zobacz też: http://trzypion.pl/jak-wyglada-praca-magazyniera/ 

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here