Liposukcja laserowa Katowice - nieinwazyjna metoda odsysania tłuszczu

Dla osób, które chciałyby wyrzeźbić sylwetkę, a odchudzanie i uprawianie sportu nie daje w ich przypadku satysfakcjonujących rezultatów jest przeznaczona liposukcja laserowa Katowice. Dzięki niej można pozbyć się nawet pół kilograma niechcianego tłuszczu, zarówno z twarzy, pleców, brzucha, ud, jak i pośladków czy ramion.

Odsysanie tłuszczu Katowice – metoda laserowa niemal pozbawiona wad

Liposukcja laserowa Katowice to nieinwazyjna metoda odsysania tłuszczu. Pozostają po nim jedynie niewielkie praktycznie niewidoczne blizny, gdyż nacięcia wykonywane są w miejscach załamań fałd skóry. Zabiegowi może się poddać prawie każdy. Przeciwwskazaniem jest cukrzyca, choroby tarczycy, wątroby, niewydolność nerek i choroby układu krążenia. Znaczna nadwaga również dyskwalifikuje, gdyż podczas zabiegu można odessać maksymalnie do pół litra tłuszczu. Osobom otyłym, które pozytywnie przejdą badania krwi i moczu, a także nie cierpią na przewlekłe schorzenia skóry, nerek, wątroby lub choroby serca pozostaje klasyczna operacja odsysania tłuszczu. Liposukcja Katowice to zabieg, podczas którego można zastosować metodę wprowadzania kaniuli zakończonej wiązką laserową, bezpośrednio uderzającą w komórki tłuszczowe, powodując ich rozpad i naturalne metabolizowanie. Jedynie w przypadku, gdy tłuszczu jest więcej zostaje on odsysany. Odessany tłuszcz może posłużyć np. do powiększenia biustu lub wymodelowania pośladków. Taka praktyka jest często stosowana i może zostać wykonana podczas jednego zabiegu.

Odsysanie tłuszczu Katowice – pozbądź się także cellulitu

Liposukcja Katowice pozwala również zniwelować cellulit poprzez pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu, którego z wiekiem jest coraz mniej. Zatem dzięki zabiegowi nie tylko można pozbyć się nadmiaru tłuszczu, ale również wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę, która potrzebuje nawilżenia i odbudowy warstwy hydro-lipidowej. Dzięki temu skóra jest jędrniejsza i wyraźnie młodsza. Liposukcja Katowice może sprawić, że skóra będzie wyglądać młodziej, szczególnie w miejscach w których najszybciej widoczne są oznaki starzenia np. na twarzy, modelując jej owal, a także przy kolanach, które dzięki liposukcji laserowej mogą wyglądać zdecydowanie lepiej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here