broszki z filcu

Filc to wspaniały materiał, który może być wykorzystywany na nieskończenie wiele sposobów – jednym z nich, są słynne broszki z filcu, które oferują ciekawy dodatek do codziennego stroju. Mogą być one wykorzystane m.in. jako dodatek do szalików, płaszczy, kurtek itp.

Broszki z filcu są częściej widywane u starszych, aczkolwiek bardzo eleganckich kobiet, więc warto zastanowić się nad tym, czy nie wrócą one do łask w kolejnych sezonach – w końcu jak wiadomo, moda uwielbia wracać i zaskakiwać, a jest to element dodający koloru.

Broszki z filcu – wspaniałe rękodzieło

Chcąc uciec od masowej produkcji, często wybieramy rękodzieła, które zostały przygotowane przez osoby niepełnosprawne lub dla jakiejś fundacji, dzięki której środki zostaną przekazane na cele charytatywne. Można spotkać się jednak z dodatkami, które wymagały naprawdę dużego talentu, na których twórca po prostu chce zarobić na życie – tak też może być z broszkami, które są w stanie zaskoczyć wszystkich kupujących. Czego można się spodziewać? Wszystkiego, co artyście tylko przyjdzie na myśl, sprawiając że wyboru będzie bez liku.

Nie można jednak zapominać o kwiatach i różnych kompozycjach kolorystycznych, w nieco bardziej surrealistycznych kształtach, jednak one również będą robić wrażenie, jeśli będą przygotowane gustownie. Doświadczenie, talent i umiejętności widać gołym okiem, więc chcąc zacząć swoją przygodę z rękodziełem, nie należy szybko się zniechęcać, nawet jeśli coś nie wychodzi do końca tak, jakbyśmy tego oczekiwali – osoby cierpliwe, nawet nie zauważą, kiedy staną się mistrzami w swoim fachu i będą mogli sprzedawać swoje produkty z powodzeniem.

Ile można zarobić na rękodziełach?

Wszystko zależy od umiejętności i pomysłów. Warto dodać do tego również odpowiedni marketing i możliwości docierania do klientów, ponieważ jeśli po prostu wystawiamy broszki z filcu do zakupu na popularnych portalach aukcyjnych, istnieje ryzyko, że długo nikt się nimi nie zainteresuje – inaczej będzie wyglądać sytuacja, jeśli zaczniemy prowadzić bloga, na którym będą pojawiać się nasze wzmagania. O wiele szybciej znajdziemy zainteresowanych odbiorców, zwłaszcza jeśli nasz produkt będzie wysokiej jakości!

Najtańsze modele można kupić od kilku złotych – licząc średnio 5 zł za broszkę. Nieco bardziej zaawansowane, które wymagały już większego warsztatu, oferowane są zazwyczaj w takich cenach jak 20 zł za sztukę i cieszą się również większą popularnością, ponieważ są po prostu ładne, więc klienci będą chętnie je kupować.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here