Zalety ochronnych kropli do oczu Blink

Ostatnie lata, a zwłaszcza wybuch pandemii koronawirusa w 2020 roku na całym świecie, spowodowały, że coraz więcej czasu spędzamy przed monitorami komputerów. Już nie tylko pracujemy z ich użyciem, ale też stały się głównym sposobem na komunikację z bliskimi czy rozrywkę, kiedy z konieczności musimy spędzać więcej czasu w domu. Powoduje to u wielu z nas problemy z widzeniem, uczucie zmęczenia, swędzenia czy pieczenia oczu, które bywa dokuczliwe zwłaszcza dla osób noszących soczewko kontaktowe. Dla wszystkich, którzy muszą spędzać dużo czasu przed monitorami komputerów, tabletów lub smartfonów, w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, dobrym rozwiązaniem będą krople do oczu Blink, nawilżające i chroniące skutecznie nasze oczy.

Nawilżanie oczu – dlaczego jest istotne?

Powierzchnia naszych oczu jest chroniona przez tzw. film łzowy, naturalną wydzieliną, która nawilża i dostarcza składników odżywczych. Jednak przebywanie w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach i długa praca przed monitorami, mogą powodować zaburzenia we właściwym wydzielaniu filmu łzowego, co prowadzi często do zespołu suchego oka czy po prostu dyskomfortu widzenia. Dlatego też powstały krople do oczu Blink, które skutecznie nawilżają powierzchnię oka, chroniąc w bezpieczny sposób zwłaszcza użytkowników soczewek kontaktowych przed problemami z widzeniem, co doprowadza ich często do rezygnacji z tego sposobu korygowania wzroku.

Zalety kropli do oczu Blink

Blink contacts to łagodne krople do oczu, zawierające hialuronianu sodu (HA – 0,15 procent) – naturalnie występującą w oku substancję, która ma za zadanie łagodzić podrażnienia. Powstały specjalnie z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych, którzy dzięki temu nie muszą ich zdejmować przy aplikacji kropli, a odczuwają natychmiastową ulgę przy zmęczeniu i suchości oczu. Dostępne są również krople Blink intensive utrzymujące nawilżenie oka nawet ponad 60 minut czy Blink intensive PLUS, polecane osobom cierpiącym na zespół suchego oka. Nasilenie jego objawów jest szczególnie odczuwalne po nocy, kiedy przy zamkniętych powiekach produkowane jest mniej filmu łzowego. Blink intensive PLUS mają lepką, żelową konsystencją i zawierają dodatkowy łagodzący środek przynoszący oczom uczucie ukojenia, dzięki czemu nawet o poranku nie pojawia się wrażenie sklejonych powiek. Idealnym rozwiązaniem dla osób dużo podróżujących będą krople Blink intensive minimsy, dostępne w jednorazowych, komfortowych w użyciu fiolkach, bez żadnych konserwantów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here