etui

Duża różnorodność akcesoriów ochronnych do telefonów daje możliwość zakupu pokrowca optymalnie dopasowanego do potrzeb i estetycznych upodobań każdego użytkownika. Wybierając kolorowy, atrakcyjnie zdobiony case na telefon, nie tylko zabezpieczamy urządzenie przed rysami i innymi uszkodzeniami natury mechanicznej, ale także zyskujemy możliwość dokonania jego głębokiej personalizacji. To prosty i sprawdzony sposób, by wyróżnić telefon na tle innych urządzeń tej samej marki czy nawet serii.

Amortyzująca ochrona z sylikonu

Najpopularniejszą i jednocześnie najtańszą wersją pokrowców są modele wykonane z materiałów o właściwościach przypominających sylikon. Przykładem takiego materiału jest elastyczne tworzywo TPU. Poza dużą wytrzymałością tego typu tworzywa, jego sporym atutem jest również możliwość łatwego barwienia i nadawania mu dowolnego rodzaju faktury. Korzystając z nowoczesnym technik poligraficznych na powierzchni sylikonowego kejsa do telefonu można umieścić kolorowy nadruk ze zdjęcia czy wcześniej przygotowanej grafiki. Na rynku bez trudu odnajdziemy firmy, które specjalizują się w realizacji tego typu usług. Barwny case na telefon z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem to gadżet przystępny cenowo, a co najważniejsze, niezwykle oryginalny, zwłaszcza jeśli do jego zdobienia wykorzystamy zdjęcia z prywatnej kolekcji.

Pokrowce skórzane, karbonowe, drewniane

Obok klasycznych pokrowców sylikonowych w sprzedaży znajdziemy również etui wykonane z innych materiałów. Przykładem są drewniane case na telefon, z plastikową lub aluminiową ramką i drewnianymi pleckami. Oryginalna struktura naturalnych słojów drewna nadaje im niezwykle designerski i jednocześnie niepowtarzalny charakter. Innym popularnym rodzajem pokrowców są ich wersje wyprodukowane ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Takie kejsy do telefonów wyróżniają się nie tylko ciekawą kolorystyką i kształtem, ale bardzo często również wyjątkową fakturą materiału – w dotyku i wyglądzie mogą przypominać skórę węża czy krokodyla. Wyróżnić telefon pozwolą także cieszące się dużą popularnością pokrowce wykonane z twardego tworzywa sztucznego, takiego jak poliwęglan. W sprzedaży znajdziemy zarówno ich kolorowe, jak i transparentne odmiany.

Jeśli chcesz się cieszyć niepowtarzalnym wyglądem telefonu, szukaj etui wyróżniającego się ciekawą formą, barwą, fakturą czy sposobem zdobienia. Dzięki dużej różnorodności kejsów na telefony bez większych problemów odnajdziesz produkt odpowiadający własnym upodobaniom. Taki gadżet pozwoli nadać smartfonowi bardziej spersonalizowany charakter i zabezpieczy go przed typowymi zagrożeniami, takimi jak rysy, wgniecenia obudowy czy pęknięcia ekranu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here