prezent na pierwsze urodziny
fot. Pixabay.com

Wybierasz się na pierwsze urodziny malucha, który od roku cieszy się byciem na tym świecie? Czas pomyśleć o prezencie. Skoro to pierwszy prezent urodzinowy, warto, aby był wyjątkowy. O tym, co kupić z tej okazji, piszemy poniżej! Zapraszamy więc do lektury!

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/co-kupic-dziecku-na-pierwsze-urodziny/

Jak wybrać prezent na roczek?

Pierwsze urodziny pociechy, to dla rodziców i malucha wielkie wydarzenie. Jeśli zostałeś na nie zaproszony, warto docenić to i również poczuć magię i wagę tej chwili. To już naprawdę minął rok. I choć przed dzieckiem jeszcze wiele urodzinowych przyjęć, to pierwsze jest naprawdę najważniejsze. Okres niemowlęcy się kończy. Maluch zacznie coraz śmielej odkrywać świat. Mówiąc i chodząc, coraz bardziej przynależy do rzeczywistości dorosłych i coraz lepiej się w niej odnajduje.

Skoro już jesteś tego świadomy, czas wybrać odpowiedni prezent. Choć roczniak nie ma jeszcze pojęcia, czym jest hobby, co może go interesować, nie wyrazi również swoich potrzeb wprost, dziś nie mamy najmniejszego problemu z tym, aby wybrać prezent idealny. Sklepy z zabawkami i akcesoriami dla dzieci pękają w szwach, wybór jest ogromny, a poza zabawkami możemy również zainwestować w ubrania, gadżety, które ułatwią życie rodzicom, a także w personalizowane upominki, które będą doskonałą pamiątką na lata.

Kilka pomysłów na urodzinowe prezenty

A więc po kolei. Od czego zaczniemy? Może od ubranek. To prezent bardziej dla rodziców niż dla dziecka, ale ci pierwsi z pewnością się z niego bardzo ucieszą. Dziecko bardzo szybko wyrasta z ubrań, a rodzice czasem muszą wydawać na nie naprawdę majątek. Poza tym, gdy dziecko zaczyna chodzić, coraz więcej czasu spędza na zewnątrz, na podwórkach i placach zabaw. Ubrania szybko niszczą się od trawy, brudu czy błota, a także rozdzierają się  na podwórkowych zabawkach. Nie musisz więc obawiać się, że Twój prezent będzie niepraktyczny lub chybiony.

Wychodzisz z założenia, że w urodziny maluch powinien dostać zabawkę? Z tym też nie będziesz mieć najmniejszego problemu. Zabawki interaktywne to doskonały pomysł na prezent. Maluch uczy się rozpoznawać dźwięki, jakie wydają, próbuje dopasować kształty czy uczy się kolorów. Maty edukacyjne, huśtawki, basen z kulkami, tablice manipulacyjne – dziś naprawdę jest w czym wybierać. Jeśli bobas dopiero uczy się chodzić, kup mu drewniany, kolorowy, dobrej jakości pchacz.

Zobacz też:http://trzypion.pl/jakie-buty-wybrac-aby-pasowaly-do-stylizacji/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here