Porównanie cateringów dietetycznych w Krakowie

Moda na zdrowe odżywianie trwa w najlepsze. Coraz więcej osób z Krakowa decyduje się na zmianę swoich nawyków żywieniowych i rozpoczyna dietę. Jako punkt wyjścia większość tych ludzi decyduje się na zamówienie takiej usługi, jak catering dietetyczny. W związku z tym na rynku pojawiło się mnóstwo usługodawców, którzy oferują opcję skorzystania z niego. Którego jednak wybrać, by być w pełni zadowolonym? Pomoże Wam w tym nasze zestawienie najpopularniejszych i godnych uwagi opcji.

Bodychief

Jedną z bardzo popularnych (a wręcz najpopularniejszych) opcji jeżeli chodzi o catering dietetyczny jest Bodychief. Działa w wielu miastach w Polsce, w tym również i w Krakowie. Plusem Body Chiefa jest bardzo duże zróżnicowanie potraw dostarczanych do klientów, a diety oferowane przez niego są przygotowywane w czterech różnych wariantach – Standard, Sport, Vege oraz Vege+Fish. Daje to duży wybór i różnicuje dietę pudełkową pod względem kaloryczności i rodzajów spożywanego posiłku. Menu tutaj jest ogromne, a ceny – przystosowane do krakowskiego rynku.

Bodychief to również ogromne plusy jeżeli chodzi o bardziej techniczną stronę cateringu. Zainteresowani jego ofertą mogą skorzystać z porad profesjonalnych dietetyków, a swoje zamówienie mogą złożyć również online. Dobrze przedstawia się także lista metod płatności, jak również donoszenie cateringu „pod drzwi”. Jako jeden z niewielu ten catering dietetyczny posiada własną aplikację mobilną.

LightBox

Kolejną opcją dla osób zainteresowanych zdrową dietą pudełkową jest LightBox, który choć oferuje dużo różnych opcji jeżeli chodzi o dietę (można chociażby wybrać tę bez laktozy, bez ryb, odchudzającą i optymalną), w ich obrębie znajduje się nieco mniej potraw, niż u konkurencji. Wciąż jednak jest to catering dietetyczny, na który decyduje się sporo ludzi z aż 60 miast.

Naturalnie rzecz biorąc firma oferuje możliwość dowożenia pudełek z jedzeniem (to właśnie ta forma dystrybucji jest jej cechą charakterystyczną) do przeszło 60 miast.

Maczfit

Maczift to jedna ze starszych opcji na naszym rynku. Cechuje ją spora elastyczność, pozwalająca na bieżąco dostosowywać dietę do swoich potrzeb, zmieniając ją nawet z dnia na dzień, w zależności od potrzeb. To catering dietetyczny dający dużą swobodę,  a oprócz wielu różnych opcji bazujących przede wszystkim na dziennej kaloryczności daje dostęp do porad dietetyków, a także możliwość zakupu akcesoriów powiązanych ze światem kulinarnym.

OptimalFit

OptimalFit oferuje zróżnicowaną dietę o najróżniejszej kaloryczności, a działając w od 2011 roku na terenie Krakowa i okolic zdobył doświadczenie w pracy z każdym klientem. Spora ilość rodzajów diety pozwala wybrać coś specjalnie dla nas i choć sami musimy zadbać o odpowiedni wybór jednego z nich (nie ma możliwości skorzystania z porady specjalisty, ale jest kalkulator diety), każdy cechuje się wysoką jakością przygotowania.

Happy Diet

Nasze zestawienie zamyka Happy Diet, które swoje usługi oferuje zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Dość duże jest zróżnicowanie, jeżeli chodzi o kaloryczność posiłków i różnorodność ich podania, choć cena sprawia, że jest to opcja chętnie wybierana przez ludzi bardziej zamożnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here