NESCAFÉ Dolce Gusto

Marzysz o wypiciu aromatycznej i profesjonalnie przygotowanej kawy? Chcesz poczuć intensywny smak ulubionego napoju, nie odbiegającego smakiem od tych serwowanych w ulubionej kawiarni? Zaproś kawę do domu. Korzystając z wygodnego sklepu online, możesz w kilka chwil wybrać ulubione rodzaje kawy, odpowiedni ekspres czy eleganckie akcesoria, zamieniające picie kawy w prawdziwą przyjemność. Wybierz swoje ulubione smaki bez wychodzenia z domu.

Zalety zakupów online

Kupowanie online jest bardzo wygodne i proste. Siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu, możemy obejrzeć interesujące nas produkty, zapoznać się z istotnymi informacjami na ich temat, porównać z innymi artykułami, albo sprawdzić opinie osób, które już ten produkt posiadają. W sklepie online NESCAFÉ® Dolce Gusto® można kupić niemal wszystko, co związane jest z twoim ulubionym napojem – kawa w kapsułkach, ekspresy, dodatki, akcesoria oraz specjalne środki służące do pielęgnacji urządzeń. Dzięki zwięzłym i dokładnym opisom masz możliwość lepszego poznania każdego rodzaju kawy, co jeszcze bardziej ułatwia wybór tych smaków, które odpowiadają ci najbardziej.

Na stronie sklepu dostępne są różne rodzaje napojów. Dla większej przejrzystości podzielono je na wygodne kategorie – espresso, kawy czarne, białe, napoje na zimno, czekolady i herbaty. Dostępne są także jedyne w swoim rodzaju kolekcje kaw organicznych, napojów bezkofeinowych oraz kapsułki w większych zestawach. Otwierając zakładkę z poszczególnymi rodzajami kapsułek, szybko wybierzesz ten, który interesuje cię najbardziej. Każda kawa w kapsułkach jest bardzo dokładnie opisana. W kilka chwil poznasz jej pochodzenie, moc, profil aromatyczny i body. W sklepie dostępne są kapsułki z ponad 30 rodzajami napojów, więc nawet osoba o najbardziej wymagających preferencjach smakowych na pewno wybierze coś dla siebie.

Wygodne wyszukiwanie idealnego ekspresu

Sklep online NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaopatrzony jest w  przejrzystą porównywarkę poszczególnych modeli automatów do kawy. Czytelnie rozrysowana tabela, ukazująca cechy oraz wygląd każdego urządzenia, pozwala w krótkim czasie podjąć decyzję, który ekspres odpowiada nam najbardziej. Przeglądając tabelkę, oprócz podstawowych danych oraz poszczególnych funkcji, możemy także poznać kształt, design, wymiary i kolory wszystkich typów urządzeń. Dzięki temu z łatwością dopasujemy ekspres do swojej kuchni zarówno pod względem opcji, ilości zajmowanego miejsca, jak i stylu.

Wygodna dostawa do domu

Po złożeniu zamówienia i wybrania odpowiedniej formy płatności, firma kurierska dostarczy twoje zamówienie w krótkim czasie (do 5 dni). Za swoje zakupy możesz zapłacić kartami płatniczymi, przelewem lub gotówką podczas odbioru paczki od kuriera. Gdy wartość zamówienia złożonego w sklepie online NESCAFÉ® Dolce Gusto® przekroczy 160 zł brutto, jego dostawa we wskazany adres na terenie całej Polski będzie całkowicie bezpłatna.

Niektóre produkty tylko online

Aby zakupy online były jeszcze bardziej atrakcyjne, niektóre smaki kaw oraz oryginalne akcesoria są dostępne jedynie na stronie internetowej sklepu. Warto sprawdzać także często zmieniające się promocje, zarówno dla stałych klientów, jak i tych właśnie dołączających do grona użytkowników ekspresów i kaw NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Maksymalna ochrona twoich danych

W trosce o bezpieczeństwo danych osób kupujących w sklepie internetowym NESCAFÉ® Dolce Gusto®, podczas dokonywania płatności kartami Visa i Mastercard, stosowana jest technologia SSL, która poprzez szyfrowanie danych skutecznie uniemożliwia przechwycenie informacji przez osoby postronne. Dzięki nowoczesnej technologii SSL możesz bez obaw dokonywać zakupów i cieszyć się wyjątkowym smakiem oraz aromatem swojej ulubionej kawy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here