Medycyna estetyczna odpowiedzią na Twoje problemy!

0
1028

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są bardzo często stosowane w celu nadania skórze młodszego wglądu. Istnieje ogromny wybór nowatorskich terapii, które wypełniają zmarszczki, poprawiają elastyczność i sprężystość skóry oraz wygładzają cerę. Niektóre dedykowane są osobom w dojrzałym wieku, a inne zanim na twarzy zaczną pojawiać się pierwsze oznaki starzenia się. Jednak medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi przeciwzmarszczkowe i odmładzające. To również bardzo szeroki wybór terapii wyszczuplających, które pomagają w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Przedstawiamy kilka przykładów najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających, dostępnych w naszym kraju.

Endermologia – to skuteczny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej, która odporna jest na gimnastykę oraz dietę. Polega na wykonywaniu masażu za pomocą specjalnej głowicy, wyposażonej w rolki, które przybierają różne ustawienia – mogą się obracać, zbliżać do siebie oraz iść w przeciwnych kierunkach. Dodatkowo cały ten proces jest wykonywany pod ciśnieniem, co umożliwia dotarcie do zarówno do mniejszych, jak i większych fałdek skórnych. Rozbicie znajdującego się w nich stwardniałego tłuszczu sprawia, że organizm jest w stanie szybciej się go pozbyć. Co więcej, podczas zabiegu stymulowane zostają fibroblasty odpowiedzialne za produkcje elastyny i kolagenu, co dodatkowo tonizuje, napina i wzmacnia skórę, modelując całą sylwetkę.

Hifu Warszawa – to nowatorski zabieg, w którym używa się jedynie ultradźwięków. Jest to nieinwazyjna metoda, nazywana też liftingiem bez skalpela. Cała terapia polega na wytworzeniu wiązek fal dźwiękowych o dużym zasięgu, które zostają precyzyjnie skupione w konkretnym obszarze ciała. Prowadzi to do tarcia i ruchu komórek, które generują ciepło i zostają delikatnie poparzone. W rezultacie rozpoczyna się proces ich odbudowy i regeneracji oraz zostają pobudzone do produkcji włókna kolagenowe oraz elastyna. Zniszczone pod wpływem ciepła komórki tłuszczowe zostają usunięte podczas procesów metabolicznych, a skóra odzyskuje gładkość oraz elastyczność. Zabieg ten może być wykonywany niemal na całym ciele, między innymi na brzuchu, pośladkach, udach, ramionach czy w talii.

Lipoliza iniekcyjna – to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który polega na aplikacji w tkankę tłuszczową naturalnego składnika, pochodzącego z ziaren soi o nazwie fosfatydylocholina. Wykazuje on działanie lipolityczne, rozpuszczając komórki tłuszczowe, które są rozkładane w procesie przemiany materii, a następnie naturalnie wydalane z organizmu. Preparat wstrzykuje się w fałdy skórne za pomocą cienkiej igły w konkretne miejsca na ciele.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here