Kupno mieszkania

Stan surowy, pełne umeblowanie, a może mieszkanie do remontu? Przeglądając oferty mieszkań natrafiamy na mieszkania na różnych etapach budowy czy wykończenia. Zobacz, na które z nich najlepiej się zdecydować!

Mieszkanie w stanie surowym

To najlepsza opcja dla osób, którzy chcą zaoszczędzić (co prawda – kosztem dużego nakładu pracy przy doprowadzaniu mieszkania do użyteczności). Zakup mieszkania w stanie surowym na rynku pierwotnym jest o tyle opłacalny, że deweloperzy korzystają z usług sklepów i pracowników budowlanych w dużo niższej cenie niż indywidualni klienci. Decydując się na zakup takiego mieszkania, warto porównać przybliżone koszty wybudowania lokum samodzielnie i dokonania zakupu u dewelopera.

Mieszkanie do remontu

Takie mieszkania często sprzedawane są w okazyjnych cenach przez osoby, które zmieniają swoje plany życiowe i chcą jak najszybciej odsprzedać nieruchomość. Zakup może być niezwykle opłacalny, warto jednak nie podejmować decyzji pochopnie i obejrzeć każdy kąt. Sprzedający nie zawsze mówią o wszystkim… a często słyszy się przecież o tym, że spontaniczne decyzje o zakupie kończą się nieustanną walką z przeciekającym sufitem czy zagrzybioną ścianą!

Mieszkanie wykończone pod klucz

To najszybsze rozwiązanie: kup – wprowadź się – zacznij wygodne życie, nie martwiąc się o wykończenie. W ramach tego rozwiązania kupujący może liczyć na to, że nie będzie się musiał martwić o:

  • położenie podłóg oraz terakoty i glazury,
  • montaż urządzeń sanitarnych (wanny lub kabiny prysznicowej i osprzętu elektrycznego (gniazdka, włączniki),
  • malowanie ścian,
  • montaż drzwi wewnętrznych oraz wykończenie schodów.

Wystarczy tylko wybrać materiały z katalogu i pozostawić resztę specjalistom. Dostępne w tej opcji usługi szczegółowe mogą się nieznacznie różnić w zależności od dewelopera, dlatego najlepiej zapoznać się wcześniej ze szczegółami konkretnej oferty. Przejrzyj już dziś najciekawsze propozycje na https://vantage-sa.pl/mieszkania-na-sprzedaz-we-wroclawiu/.

Mieszkania na różnych etapach budowy spełnią wymagania różnych ludzi. Jeśli nie chcesz tracić czasu, wybierz mieszkanie wykończone pod klucz – natomiast jeśli chcesz zaoszczędzić, rozejrzyj się na rynku mieszkań w stanie surowym lub wybierz mieszkanie z rynku wtórnego, wymagające remontu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here