zwrócić uwagę chłopaka

Kiedy zaczyna się dojrzałość u dziewczyn i chłopców, każde z nich chce poczuć się pięknie i po cichu marzy o tym, żeby znaleźć swoją pierwszą miłość. Nie jest to łatwe, bo jak wiemy początki są zawsze trudne, ale trzeba próbować i szukać, rozglądać się, bo samym siedzeniem w domu nic nie zwołujemy i na pewno nikogo nie poznamy. Powiecie: ale jest przecież internet, który pomaga nieśmiałym osobom znaleźć swoją druga połówkę. I tak i nie. Internet może w jakiś sposób pomóc nam znaleźć taką osobę, ale rozmowa na żywo jest o wiele lepsza i przede wszystkim prawdziwa.

Zapewne dziewczyny dość często zastanawiają się, jak zwrócić uwagę chłopaka. Oczywiście są na to sposoby, ale wszystko zależy od tego, w jakim miejscu i sytuacji się w danej chwili znajdujemy. Kobiety mają wiele swoich cennych i tajnych sposobów na to, żeby chłopak zwrócił na nią uwagę, ale jest też kilka rzeczy, których nie powinna robić. Zacznijmy jednak od tego, jak go zachęcić, aby się nami zainteresował.

Tak jak wspomniałam chwilę wcześniej, wszystko zależy od miejsca i tego, czy go znamy, czy widzimy pierwszy raz. Mamy o tyle dobrze, że czasem możemy pokazać swoją nieuwagę, roztrzepanie czy roztargnienie, tak więc spokojnie może nam się zdarzyć sytuacja, że coś nam może wypaść z ręki, albo nie możemy czegoś podnieść. Zawsze też możemy nie otworzyć butelki z jakimś napojem, albo mieć problem z samochodem, bo nie może odpalić, albo świeci się jakaś kontrolka na desce rozdzielczej.

jak zwrócić uwagę chłopaka

Takich rzeczy, gdzie czegoś nie potrafimy zrobić może być nieskończenie wiele, najważniejsze, to zrobić to w taki sposób, aby wyglądało naturalnie i prawdziwie. Jeżeli widzimy fajnego chłopaka, który nam się bardzo spodobał, a nie znamy go, zawsze możemy coś takiego wymyślić. Kiedy już nam pomoże, musimy podziękować i co więcej – w ramach podziękowania zaprosić na kawę. Nic w tym dziwnego, że dziewczyna zaprasza chłopaka. to jest jakaś metoda, żeby on zwrócił na nas uwagę, zainteresował się.

Jeżeli odmówi – no trudno, widocznie nie przypadłyśmy mu do gustu, ale można iść krok dalej i powiedzieć, czy nie byłby zainteresowany jakimś wyjściem do kina, czy na spacer i poprosić o numer telefonu. Wóz, albo przewóz – albo się zgodzi, albo nie. Przecież go nie znamy, więc tak naprawdę nic nie tracimy, a możemy zyskać fajną znajomość, która może się przerodzić w coś więcej. A co w przypadku, kiedy znamy tego chłopaka, a on nas nie zauważa?

Jak zwrócić jego uwagę?

I znowu napiszę, że zależy to od miejsca i sytuacji, w której się znajdujemy. Przede wszystkim, jeśli się gdzieś wybieramy, na przykład na imprezę i wiemy, że on tez będzie, to musimy wyglądać perfekcyjnie i iść na nią samotnie. Będzie więc potrzebny przegląd szafy i wybór najładniejszej i najbardziej seksownej sukienki, jaką mamy. Do tego buty na obcasie, delikatny, ale przyciągający makijaż, zmysłowy perfum i możemy podbijać świat.

Kiedy już jesteśmy w tym miejscu i go widzimy, patrzmy na niego, kiedy on na nas spojrzy, uśmiechnijmy się, nie odrywając od niego wzroku. Na pewno go odwzajemni i zaintryguje go nasza osoba. Zacznie myśleć, zastanawiać się, czy by nie podejść i zagadać. Jeżeli znajdujemy się w miejscu, gdzie jest mało ludzi i miejsca, tym lepiej, na pewno będzie nas obserwował. Możemy w tym czasie odgarniać delikatnie włosy, poprawiać kolczyki, albo pończochy, jeśli takowe obrałyśmy, a jeżeli siedzimy i pijemy drinka, czy inny napój, to lekkie oplatanie palcem kieliszka może wywołać u niego potok myśli.

chłopak i dziewczyna

Tak więc warto takie kobiece triki wykorzystać. nie musimy czekać na rozwój wydarzeń, same możemy napisać dalszą część historii i do niego podejść. Znacie się przecież, więc z pewnością będzie łatwiej podczas rozmowy. A jeśli brak tematu, zawsze można zacząć od pogody i samej imprezy, na której się znajdujecie. Są też inne przypadki, na przykład takie, kiedy jeszcze chodzicie do szkoły i w tej samej klasie jest chłopak, który nam się bardzo podoba, ale nas nie zauważa. co wtedy?

Na pewno nie można dawać żadnych sygnałów wtedy, kiedy są z nim koledzy. Dla niego to będzie to wstydliwe przy nich i będzie się bał, że go wyśmieją, a tak naprawdę będą zazdrośni, że ma fajną koleżankę. Można zacząć od zwykłego cześć, zapytać się o lekcje, albo dowiedzieć się, na jakie kółka zainteresowania chodzi i zapisać się na takie same. Na pewno będzie zaskoczony i jednocześnie zaintrygowany tym, że macie wspólne zainteresowania.

Relacje damsko-męskie nie są łatwe, ale w nich należy być przede wszystkim sobą, nikogo nie udawać i mówić prawdę.

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here