Jak zabezpieczyć buty przed wilgocią – impregnaty hydrofobowe

Używając obuwie, dosyć często narażamy je na niszczące działanie wody. Nieważne z jakiego materiału są wykonane – czy jest to skóra naturalna, sztuczna czy tekstylia, wszystkie ulegają przemoczeniu i zabrudzeniu. Jaki może być dla wszystkich rodzajów obuwia uniwersalny i bezpieczny sposób na ich ochronę, zapewniając im komfort użytkowania?

Odpowiedzią jest impregnat hydrofobowy ochrona oparta na rewolucyjnej nanotechnologii, która skutecznie zabezpiecza przed przemakaniem i zabrudzeniem rozmaitych materiałów przy zachowaniu ich właściwości.

Impregnat hydrofobowy działa na powierzchni obuwia, tworząc mikroskopijną, bezbarwną powłokę o innowacyjnych właściwościach, która powoduje skraplanie wody i łatwe jej spływanie razem z zanieczyszczeniami.

Warstwa ochronna zapobiega wnikaniu wilgoci do środka materiału, jednocześnie skóra i tekstylia nie tracą właściwości oddychających. Wilgoć nie gromadzi się wewnątrz lecz swobodnie odparowuje. Utrudnione jest również osiadanie brudu na zaimpregnowanej powierzchni, sprawiając, że buty są suche i czyste przez długi czas.

Impregnat hydrofobowy dzięki innowacyjnym możliwościom nanocząsteczek ściśle oplata materiał, głęboko wiąże się z jego strukturą, zabezpiecza każde włókno, uodparniając powierzchnię na wilgoć i różne zanieczyszczenia. Preparat hydrofobowy do zabezpieczania materiałów tekstylnych można kupić np. w sklepie internetowym: „HadwaoNet„.

Impregnacja hydrofobowa – nie zmienia właściwości materiału. Po zabezpieczeniu obuwia nie ma obawy, że będą one sztywne, utrudniając ich używanie. Nanoimpregnat nie zaburza elastyczności materiału ani nie ingeruje w zmianę barwy. Istotne jest również to, że nie blokuje przepływu powietrza, i nie obniża komfortu używania obuwia.

Dodatkową cechą, która podnosi ochronę impregnowanej powierzchni jest bakteriobójcze i grzybobójcze działanie cząsteczek srebra. Ich obecność w preparacie przyczynia się do niwelowania brzydkiego zapachu i odświeża podłoże. Impregnat na bazie nanocząsteczek srebra jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi.

Buty zabezpieczone impregnatem hydrofobowym niezależnie z jakiego materiału jest wykonane są czyste, suche, świeże i wolne od zagrożeń mikrobiologicznych.

Nowatorskie rozwiązania impregnatu hydrofobowego w zaawansowanej technologii, nie dopuszczają wodzie i zabrudzeniom dotykać powierzchni przez co obuwie nie przemaka i ma zapewnioną ochronę przed zabrudzeniem. Preparat sprawdza się zarówno do zabezpieczania butów codziennego użytku, wyjściowych, eleganckich, sportowych – wykonanych ze skór naturalnych, sztucznych czy materiałowe. Impregnat hydrofobowy wydłuży ich przydatność i nienaganny wygląd.

Artykuł powstał we współpracy z polskim producentem HadwaoNet

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here