lifting SonoQueen

Chcesz wyglądać młodziej o kilka lat, ale boisz się inwazyjnych zabiegów, bólu i długiego okresu rekonwalescencji? Wypróbuj nieinwazyjny lifting HIFU SonoQueen, w którym zamiast skalpela, używana jest nowoczesna technologia oparta na działaniu ultradźwięków.

Na czym polega technologia HIFU?

HIFU to skoncentrowana energia ultradźwiękowa, która ma zdolność docierania do głębokich warstw skóry, gdzie wywołuje kontrolowane mikrourazy, nie pozostawiając przy tym śladów na jej zewnętrznych warstwach. Potrafi ona wniknąć aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Drobne uszkodzenia spowodowane przez skoncentrowane ultradźwięki mają lecznicze działanie – pobudzają głęboką przebudowę wewnętrznych struktur oraz produkcję kolagenu i elastyny. Skóra stopniowo staje się bardziej napięta, uniesiona i wygładzona. Ultradźwięki zastosowane w HIFU docierają więc do źródła problemu i go rozwiązują, oszczędzając zdrowe i wartościowe tkanki. 

Nieinwazyjny lifting HIFU SonoQueen – wskazania

HIFU SonoQueen to sprawdzone, m.in. przez ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, urządzenie do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Po zabiegu skóra staje się bardziej napięta, a efekt jest długotrwały. SonoQueen znajduje zastosowanie w poprawianiu wyglądu różnych obszarów ciała, a dzięki precyzyjnej głowicy, można nawet za jego pomocą odmładzać delikatne okolice oczu.

Zastosowanie zabiegu HIFU SonoQueen:

  • lifting twarzy i ujędrnianie skóry na całym ciele,
  • napięcie delikatnej skóry w okolicy oczu,
  • ujędrnienie skóry ramion,
  • lifting wiotkiej skóry na brzuchu,
  • uniesienie i ujędrnienie pośladków,
  • wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan,
  • redukcja podwójnego podbródka,
  • rozświetlenie skóry,
  • redukcja zmarszczek, 
  • spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Lifting bez skalpela – przebieg zabiegu i efekty

Nieinwazyjny lifting HIFU SonoQueen przebiega bez bólu i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest najskuteczniejszą nieinwazyjną kuracją liftingującą. Optymalne rezultaty przynosi zwykle seria do 3 zabiegów, przeprowadzona co 3-4 miesiące. W niektórych przypadkach wystarcza jeden zabieg, aby skutecznie poprawić wygląd skóry.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza lub kosmetologa, trwa zaledwie pół godziny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Urządzenie do nieinwazyjnego liftingu HIFU SonoQueen dysponuje zróżnicowanymi wielkościami kartridżów, co czyni z niego wszechstronne narzędzie do odmładzania różnych obszarów ciała. Głowice o głębokości przenikania fali ultradźwiękowej od 2,0 do 4,5 mm używane są w miejscach, które wymagają szczególnej delikatności i precyzji. Ujędrnianie skóry na większych i mniej wrażliwych częściach ciała wykonywane jest za pomocą głowic o bardziej intensywnym działaniu – wytwarzające falę o długości aż do 6 mm. Wysokooenergetyczne ultradźwięki powodują proces termokoagulacji w skórze. W tkankach natychmiast zachodzą procesy regeneracyjne – rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu i elastyny, włókna obkurczają się, skóra się napina i staje się jędrniejsza. W przypadku głębszych zabiegów, zostają również rozbite komórki tłuszczowe.

Chociaż pierwsze efekty terapii widoczne są już po pierwszym zabiegu, to nie jest to koniec zbawiennego działania skoncentrowanych ultradźwięków na skórę. Efekty terapii HIFU narastają w czasie. Zainicjowana przebudowa skóry trwa przez kilka tygodni, dlatego finalne rezultaty w postaci spektakularnego efektu liftingu, widoczne są po około 3 miesiącach.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu HIFU SonoQueen: https://klinikamiracki.pl/sono-queen/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here