Trzeba wiedzieć, jakie cienie do powiek wybrać żebyśmy po umalowaniu się wyglądały bardzo dobrze. Nie jest to łatwe zadanie, a tym bardziej, jeśli radzimy się kogoś, kto się kompletnie na tym nie zna. Jeśli chcemy wyglądać bardzo dobrze to najlepiej pójść sobie do kosmetyczki. Ona dobierze dla nas takie cienie, jakie będą najlepsze i następnym razem będziemy mogły już same je kupować. To prosty i skuteczny sposób, dlatego nie czekamy tylko szybko umawiamy się na wizytę. W sprzedaży można będzie znaleźć bardzo dużo różnych rozwiązań, jeśli chodzi o kolory. Wiele kobiet wybiera cienie matowe, bo najlepiej w nich wyglądają. Taka paleta jest na pewno dostępna w drogerii, a zatem nie pozostaje nam nic innego jak udać się do sklepu i to sprawdzić. Kolorystyka może być bardzo różna, ale każda z nas na pewno wybierze przeróżne odcienie brązu.

To uniwersalny kolor, który będzie bardzo dobrze pasował do koloru naszej skóry, dlatego nasze powieki w tym kolorze wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Oczywiście w sprzedaży możemy znaleźć bardziej wyzywające wręcz jaskrawe kolory. Każda z nas musi dopasować sobie cienie powiek do swojego wieku jak i do swojego charakteru. Wtedy będziemy wyglądały bardzo dobrze i będziemy się podobały nie tylko sobie, ale również innym osobom. Nie będzie to łatwe, ale metodą prób i błędów na pewno nam się to uda i osiągniemy swój cel. Chcemy bardzo ładnie wyglądać, ale musimy pamiętać, że dobieramy kolor powiek do okazji.

Inaczej ma to wyglądać wtedy, kiedy idziemy na uczelnie albo na spotkanie w sprawie pracy, a inaczej, kiedy ze znajomymi wychodzimy na miasto. Dobranie koloru ma ogromne znaczenie, dlatego zastanówmy się kilka razy zanim na cokolwiek postawimy. Cienie z powiem można łatwo zmyć, dlatego jeśli coś nam się nie podoba to nie pozostaje nam nic innego jak szukać kolorów dalej. W palecie tych kolorów jest naprawdę bardzo dużo i każda z nas znajdzie dla siebie ten jeden, który jej się bardzo podoba i w którym wygląda bardzo dobrze.

Jaką wybrać paletę?

Na pewno wybieramy palety, które oferowane są przez znane marki. Zanim nałożymy cień na powieki trzeba zrobić sobie test na ręku czy nas to nie swędzi i nie powoduje uczulenia. Nie chcemy swojemu wyglądowi zaszkodzić tylko pomóc, dlatego ma to tak bardzo duże znaczenie. Najważniejszy jest efekt końcowy, a stawiając na firmowe kosmetyki możemy być pewne, że go osiągniemy i będziemy bardzo zadowolone. W drogerii można zapytać o znane marki, takie palety cieni są droższe, ale naprawdę na cenę nie ma, co w ogóle zwracać uwagi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here