O-Shot - orgazm na wakacje

Każda kobieta pragnie być kochaną i pożądaną. Ubieramy się, malujemy, dbamy o siebie, poddajemy się różnym zabiegom, korzystamy z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jeśli jednak jest coś, co przeszkadza by w pełni cieszyć się kobiecością i bliskością z ukochanym?

Zabieg O-Shot (Orgasm Shot), czyli inaczej „zastrzyk orgazmu” to zabieg polecany, gdy występuje brak orgazmu lub rzadkie orgazmy u kobiety. Polega on na wstrzyknięciu w okolice łechtaczki i przedniej ścianki pochwy (okolice punktu G) dawki osocza bogatopłytkowego lub fibryny bogatopłytkowej. Zabieg ma za zadanie uwrażliwić intymne miejsca u kobiety i przywrócić jej radość z życia seksualnego. Na blogu skorna.pl, dr Marcin Nylec ujawnia wiele cennych informacji o zabiegu O-Shot.

Dla kogo polecana jest ginekologia estetyczna za pomocą zabiegu O-Shot?

Poleca się go przede wszystkim kobietom nie mającym orgazmu podczas stosunku, odczuwającym ból przy zbliżeniu, cierpiącym na suchość pochwy, z obniżonym libido. Również tym, które mają problem ze zwiotczałą skórą w okolicach intymnych, blizny lub po prostu chcą odczuwać więcej przyjemności podczas zbliżeń.

Jak działa zastrzyk z osocza?

Osocze bogatopłytkowe wytwarzane jest z krwi pacjentki. Jest to więc zastrzyk z własnych tkanek nie powodujący powikłań. Po pobraniu krwi od pacjentki i odseparowaniu osocza, wstrzykuje się je w okolice łechtaczki oraz punkt G.

Osocze rewitalizuje tkanki, uelastycznia je, sprawia że są bardziej wrażliwe na bodźce. Skóra po podaniu osocza staje się bardziej elastyczna i ukrwiona.

Jak długo czeka się na efekty zabiegu?
 

Efekt odczuwalny jest po około 3 tygodniach, a sam zabieg jest bezbolesny. Trzeba go jednak powtarzać trzykrotnie w odstępach 7-10 dniowych, żeby się utrwalił. Po pełnej serii zabiegów poprawa powinna utrzymywać się przez okres 1-2 lat.

Czy jest to więc cudowny zabieg raz na zawsze żegnający problemy seksualne kobiet? Niestety – istnieje niewielka lista przeciwwskazań:

1. Nie można go wykonywać u kobiet w ciąży
2. Nie wykonuje się go podczas miesiączki
3. Nie poleca się go u osób z chorobą nowotworową
4. Zabiegu nie wykonuje się u osób z infekcjami intymnymi
5. Przeciwwskazaniem są również zaburzenia krzepliwości krwi.

Zabieg zwykle wykonywany jest u kobiet, które przeżyły orgazm przynajmniej raz w życiu. Wówczas szansa na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów jest największa. Jeśli orgazmu nigdy nie było, zabieg oczywiście można wykonać, jednak trzeba mieć świadomość, że niekoniecznie będzie skuteczny.

Przed wieloma kobietami cierpiącymi z powodu obniżenia libido lub problemami w zbliżeniach intymnych pojawia się iskra nadziei na poprawę lub całkowite uleczenie ich problemu. Wystarczy zupełnie bezbolesny zabieg O-Shot, by znów móc cieszyć się bliskością intymną.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here