Laos

Jeżeli marzymy o wycieczce w ciepłe miejsce, a do tego pełnego niesamowitych atrakcji, na pewno niezwykłe atrakcyjnym kierunkiem podróży będzie Laos.

Piękny Laos z biurem podróży

Laos to miejsce, które jest pełne historii i kultury. Pomimo tego, że jest to obszar bez dostępu do morza, zlokalizowany w południowo-wschodniej Azji, to bez względu na to Laos jest obdarzony pięknymi widokami, a także niezwykłe zróżnicowanym terenem. Mamy tu tropikalny klimat, który stworzony jest idealnie do górskich wycieczek, a także jaskiniowych i wodnych przygód, a wszystko to przez cały rok. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas, na pewno się nie zawiodą, podobnie jak i ci, którzy lubią odpoczywać w ciepłych miejscach. Doskonały klimat i warunki, jakie panują, sprawią, że z wycieczki z biurem podróży będą zadowoleni zarówno starsi, jak i młodsi. To miejsce idealne do zabrania ze sobą dzieci, ponieważ będą mogły one eksplorować niesamowite miejsca, podziwiać piękno przyrody i poznawać nową kulturę. Będąc w Laosie, należy zaplanować sobie wycieczkę tak, by zobaczyć kilka najważniejszych miejsc, regularnie odwiedzanych przez wszystkich turystów, a także miejsc, które wspominane są we wszelkiego rodzaju książkach i przewodnikach lub postawić na Laos z biurem podróży, co będzie gwarancją zobaczenia najlepszych miejsc.

Laos co zobaczyć na miejscu?

Las z biurem podróży to tak przygotowana wycieczka, która będzie miała dokładnie wybrane i zaplanowane miejsca, które należy zobaczyć, będąc w tym regionie. Jeżeli zastanawiamy się co konkretnie zobaczyć, odwiedzając Laos, to na pewno należy tutaj odwiedzić wodospady Khone Phapheng. Wodospady te to największy zestaw kaskadowy wodospadów, które zlokalizowane są w Azji południowo-wschodniej. Ich woda ma bardzo silny przepływ, zaś opad wody może mieć ponad 9 km długości. Co więcej, jest to też miejsce zamieszkiwane przez wiele różnych gatunków ryb, tak więc znajdziemy tu na przykład delfiny irrawadyjskie. Sam widok jest imponujący i na długo pozostaje w pamięci wszystkich podróżników. To element, którego na pewno nie można pominąć w trakcie wycieczki do Laosu.

Park Buddy

Laos – co zobaczyć, to pytanie na krąży z pewnością w głowie każdego. Kolejnym punktem podczas tej wycieczki musi być park buddy. Park ten położony jest w stolicy i wbrew swojej nazwie jest raczej publicznym parkiem, w którym zlokalizowanych jest około 200 religijnych rzeźb, które swoją wysokością osiągają nawet 40 m. Przez wiele osób Park Buddy znany jest też pod nazwą Miasta Duchów. Jest to niezwykle wyjątkowe miejsce i to nie tylko ze względu na dużą liczbę gigantycznych kamiennych rzeźb, lecz również dlatego, że łączą się tutaj dwie religie: hinduizm i buddyzm, co daje spektakularne połączenie. Co więcej, Park jest idealnym miejscem na odpoczynek, zrelaksowanie się czy nawet na zrobienie sobie pikniku.

Laos z biurem podróży

Organizowana przez biuro podróży wycieczka do Laosu będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, które nie lubią organizować wyprawy na własną rękę. Te bardzo odległe miejsca są też na pewno łatwiejsze w zorganizowaniu przez duże, doświadczenie biura podróży, niż przez turystów, którzy chcą wybrać się tam na własną rękę. Nie warto ryzykować i organizować dalekich podróży samodzielnie, ponieważ biura podróży doskonale wiedzą, jakie miejsca warto zobaczyć, jak rozplanować podróż, a także jak zabezpieczyć wszystkich swoich podróżujących. Podczas podróży z biurem podróży nie musimy się o nic martwić, a do tego będziemy mieć pewność, że zobaczymy wszystkie najważniejsze miejsca w danych destynacjach. Laos jest takim miejscem, w którym można przede wszystkim podziwiać cuda natury. Mamy tu niezwykle dziką przyrodę, piękne krajobrazy, możliwość zorganizowania różnego typu wycieczek, w tym na przykład trekkingowych w górach. Miejsce to docenią też amatorzy sportów ekstremalnych, ponieważ organizowane są tu spływy łodzią w jaskini Konglo, która liczy sobie 7 km. Ci, którzy cenią sobie błogi odpoczynek, mogą z kolei wybrać się na południe, gdzie można spędzić wakacje w tak zwanej krainie 4000 wysp. Niezwykłą przygodą z biurem podróży będzie też zwiedzanie najpiękniejszych miasteczek, rozłożonych w całej Azji południowo-wschodniej. Turyści zostaną zabrani w niezwykłe miejsca, często takie, które wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Co więcej, przewodnicy z biur podróży zdradzą też wiele smaczków dotyczących tego pięknego miejsca, o których nie przeczytamy i nie usłyszymy nigdzie indziej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here