Dr Grzegorz Turowski - zabieg przeszczepu włosów

Nowoczesne metody przeszczepu włosów przyszły do nas z Amyryki. Niewielu jednak wie, że pionierem w tej dziedzinie jest Polak, doktor Grzegorz Turowski.

TRZY ŚWIATOWE OŚRODKI

Decydując się na przeszczep włosów Katowice, Warszawa oraz Chicago zdecydowanie zasługują na uwagę. Założyciel tamtejszych klinik wprowadza całkowicie nieinwazyjne sposoby na radzenie sobie z wypadaniem włosów: zabiegi manualne, FUE oraz FUE – ARTAS. Dzięki temu praktycznie każdy pacjent może poddać się leczeniu. Dodatkowym atutem jest także brak blizn.

Początkowo działalność doktora skupiała się wyłącznie na Chicago. Jest to jednak miasto chętnie zamieszkiwane przez Polonię, toteż rodacy często zwracali się do niego o pomoc. Warto wspomnieć, że aż co trzecia kobieta i 60% mężczyzn po trzydziestym piątym roku życia skarżą się na przerzedzanie włosów. Z tego powodu Grzegorz Turowski zdecydował się na otwarcie filli w stolicy. Dziś istotna w temacie przeszczep włosów cena Katowice proponują uczciwe stawki uzależnione od indywidualnych potrzeb pacjenta.

SKUTECZNOŚĆ

Na stronie Dr Turowski Hait Restoration Clinic można zobaczyć na własne oczy efekty pracy metodą FUE. Pacjenci zauważają ogomną poprawę jakości włosów. Samo leczenie przebiega w sposób małoinwazyjny. Jeśli interesuje nas przeszczep włosów Katowice przygotowują do jego przeprowadzenia. Przede wszystkim pacjent powinien poddać się kontroli lekarskiej, zaprzestać przyjmowania niektórych leków, pozbyć się opalenizny, zrezygować z palenia papierosów. Dodatkowo, by ułatwić wybranie najlepszej jakości meszków włosowych, warto maksymalnie skrócić fryzurę.

Sam zabieg przeprowadza się w pozycji siedzącej ze znieczuleniem miejscowym. Zainteresowany otrzymuje miejscowe znieczulenie, tuż po wszystkim może wrócić do domu. Największym minusem jest więc… nuda. Przeszczep włosów trwa zwykle kilka godzin.

DLACZEGO HAIR RESTORATION CLINIC?

Przede wszystkim klient może liczyć na indywidualne rozpatrzenie swojego przypadku. Skoro doktor Turowski zdecydował się na otwarcie ośrodka w pobliżu znajomych ludzi, Katowice są dla niego ważnym miastem.

Przeciwnicy sentymentalizmu z pewnością łatwiej pozwolą się przekonać ogromnymi osiągnięciami kliniki. Hair Restoration Clinic otrzymała certyfikat American Board of Plastic Surgery. Grzegorz Turowski szczyci się ukończeniem Yale i Harvardu, członkostwem w prestiżowych International Society for Hair Restoration Society, Best Doctors Chicago Metropolitan Area, USA Top Surgeons, a także licznymi tytułami naukowymi: MD, Ph.D., FACS.

[Głosów:15    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here